Laipni lūdzam Lūznavas pagastā !!!

Noslēdzās pirmais 2017.gada biljarda turnīrs

DSC 0435Noslēdzies 2017.gada pirmais biljarda turnīrs! Astoņi dalībnieki sacentās biljardā, noskaidrojot ātrākos, precīzākos, veiksmīgākos un nervos izturīgākos. Visi dalībnieki tika atzīmēti ar diplomiem. Godalgotās vietas apbalvotas ar medaļām un balvām: 1.vieta - Kaspars Mikanovs, 2.vieta - Elmārs Zujs un 3. vieta - Dainis MIkanovs. Apsveicām visus dalībniekus!

Dejotājus aicina pieteikties starptautiskam laikmetīgās dejas festivālam Lūznavas muižā

muza logo black correctvides deja

Augusta sākumā notiks Septītais Starptautiskais Laikmetīgās dejas festivāls “VIDES DEJA”, kura norises vieta šogad būs Lūznavas muižas parks. Katru gadu festivāls meklē savdabīgas spēles vietas, deju apvienojot ar citiem mākslas žanriem. Līdz 14. februārim festivāls aicina pieteikties profesionālus dejotājus un dejas entuziastus dalībai šī gada “VIDES DEJA” notikumā.
Laikmetīgās dejas festivāls „VIDES DEJA” ir starptautisks projekts, kurā piedalās profesionāli mākslinieki, kultūras un dejas pasniedzēji. Festivāla mērķis ir popularizēt laikmetīgās dejas mākslu un tās sadarbību ar citiem mākslas žanriem, attīstīt projektu kā regulāru kultūras un mākslas notikumu dažādās Latvijas vietās un vidēs, kā arī veicināt kultūras un mākslas daudzveidību un aktivitāti Latvijas reģionos. Ik gadu festivāla programmā tiek piedāvāta plaša programma: vides dejas performances, meistarklases, laikmetīgās dejas izrādes, lekcijas, semināri par dejas kritiku un dejas filmu vakari.

Par algotiem pagaidu sabiedriskiem darbu strādniekiem

cimdiAr 2017.gada 17. janvāri Lūznavas pagastā darbu atsāka 9 algoto pagaidu sabiedrisko darbu (APSD) strādnieki. Projektā piedalās 4 sievietes un 5 vīrieši. APSD strādnieki attīra no sniega parka celiņus un gājēju ietves Lūznavas ciemā, nepieciešamības gadījumā kaisa ar smilts-sāls maisījumu, piedalās teritorijas sakopšanā-vāc atkritumus, uzkopj sabiedriskās telpas, sakārto angāru, lai pēc nepieciešamības šo telpu varētu izmantot arī kā noliktavu. Arī ceļmalas gaida savu kārtu, kad tās tiks sakoptas no krūmiem. Darbs dzen darbu – tā tautā saka.
Lai ņemtu dalību projektā, nepieciešams būt NVA uzskaitē. Tie, kuri ir izteikuši vēlmi strādāt projekta ietvaros, ir iekļauti NVA rindā un sekojot tai, tiek pieņemti darbā. Lai mums visiem veicas, uzsākot jauno 2017.gadu!

PII "Pasaciņa" aktualitātes

Picture 009Lūznavas PII “Pasaciņa” šogad apmeklē 22 bērni. Lai gan esam palikuši manāmi mazāk, bērndzīve bērnudārzā ir tikpat interesanta un aizraujoša. Bērni apgūst pirmsskolas programmu, svin svētkus, rotaļājas un rada interesantus darbus. Jau varbūt esat pamanījuši, ka bērni uz iestādi un no tās dodas atstarojošajās vestēs. Tā mēs visi kopā gribam rūpēties par bērnu drošību tumšajā gadalaikā. Ļoti ceram, ka arī vecāki mūs atbalstīs un neaizmirsīs par savu lolojumu drošību.

25.janvārī notiks iestādes padomes sēde. Viens no apspriežamajiem jautājumiem ir iestādes darba laiks vasaras periodā. Plānojamais iestādes slēgšanas laiks varētu būt no 06.07.2017. līdz 06.08.2017. Pa šo laiku tehniskais personāls varētu iziet kārtējos atvaļinājumus.

Tāpat informēju visus interesentus, ka iestāde uzņem bērnu visu gadu. Iestāde ir pilnībā nodrošināta ar mācību līdzekļiem. Vecāki maksā tikai par bērnu trīsreizējo ēdināšanu bērnudārzā un tas ir šajā gadījumā 1.00 Eur.