Laipni lūdzam Lūznavas pagastā !!!

Pārvaldes vadītāja p.i. atradīsies atvaļinājumā

No š.g. 12.09.-02.10. Lūznavas pagasta pārvaldes vadītāja pienākumu izpildītājs Edgars Blinovs atradīsies atvaļinājumā. Atvaļinājuma laikā p.i. aizvietos saimniecības pārzinis Gatis Pučka.

Nodarbinātības valsts aģentūras informācija

Nodarbinātības valsts aģentūras Rēzeknes filiāle INFORMĒ, ka 2018.gada 7.septembrī plkst. 9.00 Lūznavas pagasta pārvaldes zālē notiks Lūznavas pagasta bezdarbnieku reģistrācija. (Bezdarbniekiem līdzi jāņem pase)

Par karavīru apmācībām Lūznavas un Ozolaines pagastos

Atbilstoši Zemessardzes 3. Latgales brigādes 36. Kaujas atbalsta bataljona Kaujas atbalsta rotas 2018.gada apmācību plānam no š.g. 3.līdz 30.septembrim ir paredzēta Kaujas atbalsta rotas 2. kaujas atbalsta vada karavīru apmācība lauku taktiskās iemaņās Lūznavas un Ozolaines pagasta teritorijās.
Mācību nolūkos tiks izmantotas Lūznavas un Ozolaines pagasta teritorijas iepriekš minētajos datumos, laikā no plkst.00.00-24.00 katrā no apmācību dienām.
Mācībās tiks iesaistīti 45 kaujas atbalsta rotas karavīri un militārā tehnika. Mācību teritorijā netiks izmantota nekāda veida munīcija un imitācijas līdzekļi.
Atbildīgais par apmācībām leitnants Ņikita Seršņovs mob.26355512

Šonedēļ sākas festivāls “VIDES DEJA”

VIDES DEJA 2018Starptautiskais Laikmetīgās dejas festivāls "VIDES DEJA”, kas šogad no 5. līdz 11. augustam notiek jau astoto gadu, turpinoties Rēzeknes novada Lūznavas muižā un tās apkārtnē, izziņojis festivāla programmu, kurā līdzās dejas filmu vakariem, nodarbībām, meistarklasēm, latviešu un laikmetīgās dejas vakaram un vairākām dejas izrādēm, varēs piedzīvot vides dejas performanču pirmizrādes.

“VIDES DEJA” ir starptautisks projekts, kas ar savu individuālo gaisotni un atmosfēru iedvesmo horeogrāfus un citus māksliniekus radīt neparastus vides dejas iestudējumus.
Par festivāla vietu 2018. gadā atkārtoti ir izvēlēta Lūznavas muiža, kas atrodas Rāznas Nacionālā parka teritorijā ar 24 ha lielu parku, kā arī Lūznavas apkārtne, kur festivāla vides dejas pirmizrādes, dejas izrādes, dejas eksperimenti, filmu vakari un citi notikumi radīs jaunas sajūtas un piedzīvojumus.
No 5. līdz 11. augustam festivāls Lūznavas muižas rezidencē pulcēs horeogrāfus, laikmetīgās dejas entuziastus, mūziķus un citus māksliniekus vides dejas iestudējumu radīšanai, savukārt no 8. līdz 10. augustam aicinās uz bezmaksas publisko pasākumu programmu un vides dejas performanču pirmizrādēm.